Dentioscan

Wysoka jakość obsługi - Innowacyjność - Transparentność

O Dentioscan

Dentioscan to firma składająca się ze specjalistów z dziedziny stomatologii, ortodoncji oraz technologii 3D. Naszym priorytetem jest najwyższa jakość obsługi, łatwy kontakt oraz indywidualne podejście do Klienta. 

Naszym celem jest udzielenie rzetelnej pomocy oraz wsparcia  partnerom z branży dentystycznej i ortodontycznej w stawianiu pierwszych kroków w cyfrowym świecie. Niezależnie od stopnia ich zaawansowania pomagamy wdrażać nowe technologie, zapewniając każdemu z nich odpowiednie szkolenia oraz wypróbowane w codziennej praktyce narzędzia. 

Na bazie wieloletniego doświadczenia stworzyliśmy ekosystem do własnej produkcji alignerów odpowiadający na potrzeby każdego z lekarzy. Dzięki niemu codzienna praktyka stomatologiczna, ortodontyczna sprawia jeszcze więcej przyjemności.

Czas na cyfrową transformację Twojego gabinetu!

Postaw na sprawdzone, niezawodne rozwiązania i przenieś swoją praktykę na nowy, wyższy poziom.

Nasza oferta

Dostarczamy kompletne rozwiązania w zakresie produkcji alignerów oraz technologii 3D dla gabinetów stomatologicznych, ortodontycznych oraz laboratoriów protetycznych.

Dzięki naszym rozwiązaniom praca w gabinecie staje się szybsza, bardziej efektywna oraz dochodowa.

Oferujemy starannie wyselekcjonowane oraz przetestowane w pracy:  oprogramowanie dla ortodoncji cyfrowej, skanery 3D, drukarki 3D oraz materiały eksploatacyjne do produkcji alignerów.

Prowadzimy również kursy z zakresu cyfrowej stomatologii oraz marketingu dla branży dental.