MEDIT i500

precyzyjny, kompaktowy i otwarty skaner wewnątrzustny

Cyfrowa stomatologia w zasięgu ręki

Medit i500 zaprojektowany z myślą o jakości tak, aby stanowiła wartość dodaną do Twojej praktyki niezależnie od Twojej specjalizacji.

Skaner zapewnia łatwe wejście do cyfrowej stomatologii dzięki sprawdzonej dokładności, imponującej szybkości i bezproszkowemu systemowi skanowania, zwiększając przy tym produktywność Twojej kliniki.

Kup skaner Medit i500 i uwolnij potencjał Twojej kliniki

Odtwórz wideo

Medit i500 to naprawdę imponujący skaner wewnątrzustny który  zapewnia: 

  • Realistyczną estetykę kolorów w wysokiej rozdzielczości. 
  • Płynne skanowanie oraz szybkość odnalezienia swojego miejsca skanowania po zatrzymaniu i ponownym uruchomieniu.
  • Bezproblemowe skanowanie przez długi czas bez zamgleń końcówki podczas przebywania w ustach, dzięki nowoczesnemu, zintegrowanemu systemowi wentylacji.
  • Niesamowity komfort pracy dzięki niskiej wadze 280g, ergonomicznej konstrukcji i zastosowaniu jednej z mniejszych głowic na rynku.
  • Łatwość obsługi i podłączania dzięki rozwiązaniu Plug and Play, czyli podłączysz skaner do odpowiedniego laptopa/komputera przez USB i od razu możesz zacząć nim pracę.

Co zyskasz korzystając ze skanera Medit i500

Oszczędność czasu i pieniędzy

Inteligentny algorytm wykrywania skanów w połączeniu z dwiema szybkimi kamerami umożliwia i500 szybkie i wydajne pozyskiwanie obrazów 3D. Ponieważ czas skanowania jest krótki, czas spędzony na fotelu będzie krótszy nie tylko dla Ciebie, ale także dla Twojego pacjenta.

Wysoki zwrot z inwestycji jest częścią oszczędności pieniędzy, jakich doświadczysz dzięki Medit i500, ponieważ Twoje nakłady pozostaną niskie przez cały okres eksploatacji urządzenia.

Wygoda i komfort pracy

Skaner Medit i500 jest lekki, więc trzymanie go przez dłuższy czas wymaga mniej wysiłku. Podczas skanowania możesz monitorować w czasie rzeczywistym co jest rejestrowane, za pomocą ruchomego wideo 3D na ekranie obok Ciebie

Urządzenie posiada jeden przycisk i za pomocą jednego kliknięcia możesz rozpocząć lub zatrzymać skanowanie, a to niezwykle wygodne rozwiązanie przy pracy z pacjentem.

Lepsza obsługa pacjenta

Model i500 jest bardzo dokładny i wymaga mniejszej liczby powtórzeń skanowania. Jeżeli zdarzy Ci się przeoczyć część, która wymaga skanowania, wystarczy zeskanować ten obszar, bez konieczności rozpoczynania od początku.

Mała końcówka pozwala użytkownikowi manewrować skanerem w sposób minimalizujący dyskomfort pacjenta. A możliwość zdejmowania jej pozwala na wygodne sterylizowanie w autoklawie.

Niezrównana jakość w konkurencyjnej cenie

W pełni otwarty system Medit Link

Wykorzystaj w ortodoncji cyfrowej możliwości jakie daje skaner Medit i500 oraz dołączone oprogramowanie Medit Link.

Dane skanowania w formacie STL ,OBJ i PLY możesz wykorzystać w dowolnym programie (np. AUTOLIGN), by tworzyć Clear Aligners, korony i mosty, modele dentystyczne i wiele innych.

Medit Link to zintegorwany system komunikacji, który dodatkowo zwiększa wygodę użytkownika, umożliwiając łatwe przesyłanie plików skanowanych między kliniką a laboratorium.

Zalecane wymagania sprzętowe Laptop

System operacyjny: Windows 10 PRO 64 bit 

CPU: Intel Core i7-9850H / AMD Ryzen 9 4900H 

Pamięć RAM: 32 GB

Karta graficzna: NVIDIA GeForce RTX 2060 8GB

Zalecane wymagania sprzętowe Desktop

System operacyjny: Windows 10 PRO 64 bit 

CPU: Intel Core i7-9900K / 10900K

Pamięć RAM: 32 GB

Karta graficzna: NVIDIA GeForce RTX 2060 8 GB

Masz pytania - Porozmawiajmy

Chcę poznać ofertę dla skanera Medit

Wypełnij poniższy formularz i dowiedz się jak skaner wewnątrzustny pomoże Ci przejść do świata cyfrowej stomatologii.